Katalog

Włączone filtry:

Masy mocujące Znaleziono 5 produktów

 • Plastry samoprzylepne duże tesa Powerstrips to idealny sposób na odwracalne mocowanie przedmiotów ważących do 2 kg. Umożliwiają wieszanie bez uszkadzania powierzchni i wiercenia otworów, pozostawiając możliwość usunięcia przedmiotu w dowolnej chwili.

  9,73 zł
  DARMOWA dostawa zamówień powyżej 40 zł W magazynie
 • Bostik

  To arkusze drobnych, dwustronnie klejących „poduszek" zaprojektowanych do tworzenia efektu 3D do wielu zastosowań takich jak tworzenie kartek ozdobnych, kolaże lub modelarstwo. Nie zawierają kwasu i ligniny.

  14,03 zł
  DARMOWA dostawa zamówień powyżej 40 zł W magazynie
 • Bostik

  Masa Blu Tack to wspaniała alternatywa dla pinesek oraz taśmy Czysta, bezpieczna, niezwykle wszechstronna Nadaje się do różnego rodzaju zadań jak przyklejanie kartek pocztowych, plakatów, zabezpieczenia luźnych elementów

  14,88 zł
  DARMOWA dostawa zamówień powyżej 40 zł Dostępny.
 • UHU

  Klej UHU Patafix to masa klejąca idealna do trwałego lub czasowego mocowania papieru i małych przedmiotów do drewna, tynku, szkła, metalu, plastiku, porcelany i wielu innych. W modelarstwie znajduje zastosowanie jako masa maskująca, idealnie sprawdza się przy malowaniu skomplikowanych kamuflaży na pojazdach i samolotach Po odklejeniu nie zostawia żadnych...

  11,35 zł
  DARMOWA dostawa zamówień powyżej 40 zł Dostępny.
 • Bostik

  Masa mocująca Blu Tack Bostik. Bardzo wytrzymała masa BLU TACK to wspaniała alternatywa dla pinesek oraz taśmy klejącej ! Czysta i bezpieczna niezwykle wszechstronna, możesz używać jej zarówno w domu i biurze, jak i w szkole.

  11,53 zł
  DARMOWA dostawa zamówień powyżej 40 zł W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów